Poza nurtem. Odcinek 14. Aneta Narloch o życiu poza systemem, intuicji i dzikim ogrodzie

W 14. odcinku podcastu #Pozanurtem rozmawiamy z Anetą Narloch - współtwórczynią i prezeską Fundacja Wielkie Rzeczy, która powstała dla rodzin z dziećmi rozwijającymi się w spektrum autyzmu. Rozmowa jest zaproszeniem to wsłuchania się w swój wewnętrzny głos i podążaniu za intuicją. To rozmowa o budowaniu wspólnoty, która nie ma w sobie zgody na życie w obowiązującym systemie i o odnajdywaniu odwagi, aby żyć według własnych wartości, bo "trawa nie rośnie lepiej, gdy się ciągnie".
Aneta Narloch - wspiera lokalnie rodziny, które rozwijają się w spektrum autyzmu.
Jest współinicjatorką i menedżerką wielu projektów społecznych, np. Gdyńscy Rodzice Rodzicom, Ogród Wzmacniających Relacji, Ogrodowy Krąg Kobiet. Organizuje konferencje, warsztaty i spotkania wspierające rodziny, współtworzę kooperatywę edukacyjną dla dzieci w dzikim ogrodzie w Gdyni.
Prywatnie i w pracy propaguje edukację i terapie oparte o autentyczne relacje- pełne bliskości, zaufania, entuzjazmu, szacunku, samoświadomości dorosłych i samostanowienia i autonomii dzieci.
W dzikim ogrodzie współtworzy przestrzeń dobrostanu dla dzieci i rodziców, gdzie każdy jest zauważony i akceptowany. Mieszka w Gdyni, z mężem i dwójką dzieci.
Podcast Poza nurtem powstaje z inicjatywy Fundacji Magovox. Rozmawia Katarzyna Jabłońska-Kuśmierek.
Jak Wam się słucha magovoxowych rozmów? Czekamy na Wasze komentarze.
Kogo chciałybyście_chcielibyście usłyszeć w kolejnych odcinkach. Dajcie nam znać!
Znajdziecie nas:
🔊YouTube
🔊Spotify TUTAJ
🔊Apple Podcast TUTAJ
"Poza nurtem" to podcast o małych zmianach społecznych. Zapraszamy w nim do rozmowy osoby, które swoimi działaniami i życiową postawą przyczyniają się do zmiany społecznej. Są to aktywistki, aktywiści, często artystki i artyści, osoby związane z organizacjami, które pracują na obrzeżach głównych tematów medialnych. Poza nurtem. Po swojemu. Na własnych zasadach. Ten podcast powstał z inicjatywy Fundacji MagoVox, która wzmacnia głos kobiet, aby mogły stanowić o sobie oraz uwierzyły we własną siłę, empatię i sprawczość.